top of page
Newborn focení

Newborn focení

Narození miminka patří k těm nejkrásnějším okamžikům našeho života.

Zapamatujte si díky newborn fotografiím, jak vypadalo miminko bezprostředně po narození – jak malinkaté bylo, jak si dávalo ručičku pod hlavičku, jaké srandovní či důležité “obličeje” dělalo. 

 

Miminka jsou focena v ateliéru, který je pro focení uzpůsoben – vždy je dostatečně vytopen (k dispozici je přímotop), pro focení jsou k dispozici krásné rekvizity a vkusné doplňky – sortiment je pravidelně doplňován a obnovován. Samozřejmostí je přebalovací pult.

Ideální věk pro focení novorozenců a miminek je mezi 7. a 11. dnem života, newborn tedy fotíme nejpozději do 12 dnů od porodu, kdy jsou miminka nejvíce spavá. Obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Tento krátký časový úsek od porodu je opravdu velmi důležitý. Miminka ještě tolik nevnímají změnu prostředí, světla, zvuk fotoaparátu a dá se s nimi dobře manipulovat, aniž by se vzbudila. Nechají se schoulit do podobných poloh, jako když byla u maminky v bříšku. Ideální je se na focení objednat ještě před porodem – zarezervujte si termín a počítejte s časem 1–2 hodiny.

Kolik vás to bude stát?

1 399 Kč

Co obsahuje tento balíček?

  • 3 ks profi upravených fotografií (elektronicky)

  • Parkování zdarma přímo u ateliéru

  • Káva nebo čaj, voda je samozřejmostí

  • Každá další fotografie: 300 Kč

bottom of page