top of page
Budoir fotografie

FOTÍME
S ÚSMĚVEM :-)

Fotíme s úsměvem v našem ateliéru v centru Pardubic už od roku 2017. 

Vítáme vás ve fotografickém ateliéru Fotíme s úsměvem! Jsme tady pro vás, abychom zachytili vaše úsměvy a životní etapy, ke kterým je tak krásné se vracet.

Fotoateliér je vybaven nejmodernějším vybavením a technologiemi, abychom vám zajistili nejlepší možné výsledky. U nás najdete širokou škálu služeb, včetně portrétní fotografie, rodinné fotografie, budoir fotografie, fotografování novorozenců a mnoho dalších.

 

Naše filozofie je založena na radosti a pozitivitě, a proto se snažíme vytvořit pro vás přátelské a příjemné prostředí, kde se budete cítit pohodlně a můžete si užívat svého fotografování s úsměvem na tváři - protože tak jsou výsledky vždy lepší.

 

Pokud hledáte fotografický ateliér, který se specializuje na úsměvy, neváhejte a navštivte nás!

O ateliéru

V ateliéru na třídě 17. listopadu čp. 216 máme na výběr mnoho různých tematických dekorací pro focení dětí i dospělých v kombinaci s velkým množstvím jednobarevných pozadí pro neutrální fotky. Máme i několik vlastních pozadí pro tematická focení a dvě zákoutí zařízená ve stylu ložnice (postel s exkluzivním bio povlečením GIVILI, noční stolky, lampičky apod.) a obývacího pokoje (gauč, křesla, lampa, konferenční stolek atd.). 

Fotografovat vás bude fotografka Šárka, která se vedle fotografování věnuje také kompletní produkci a zajištění fotoateliéru.

V případě chuti vám nabídneme espresso nebo čaj zdarma. Na jakýkoliv druh focení je možnost doobjednat profesionální vizážistku

Před ateliérem je vyhrazené parkovací místo. 

Ateliér Fotíme s úsměvem  vznikl pod záštitou Lukáše Zemana, vítěze prestižní fotografické soutěže Czech Press Photo, kterou v roce 2018 ovládl nejen v kategorii Příroda, věda a životní prostředí, ale soutěž vyhrál i celkově.

bottom of page